СЕМІНАР-МАЙСТЕРНЯ У СУМСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

СЕМІНАР-МАЙСТЕРНЯ У СУМСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

13 листопада в Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся міжнародний семінар-майтсерня  з викладання та дослідження проблематики ЄС та європейської інтеграції. У заході взяли участь академічні координатори проектів Жана Моне в СумДУ, педагоги, залучені до викладання різних аспектів європейських інтеграційних процесів та ЄС; студенти та аспіранти, які цікавляться цією проблематикою, та представники громадських організацій м.Суми.

Мета семінару – обмін досвідом та знаннями, виявлення проблем, представлення найкращих здобутків і результатів щодо підвищення якості викладання та досліджень ЄС та європейської інтеграції.

Професор кафедри Жана Моне, член університетської асоціації сучасних європейських студій, директор сумісної магістерської програми європейського та міжнародного менеджменту Deusto/Audencia/Bradford, EIBM (Університет Бредфорд, Великобританія) Жан-Марк Труй презентував досвід з викладання та дослідження у сфері європейської інтеграції, обмінявся поглядами з українськими колегами щодо того, як розробити ефективний курс навчання з європейської інтеграції та підвищити якість викладання і досліджень за даною тематикою.

Подібні щорічні заходи,я кі організує Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції за міжнародною участю покликаній сприяти інтелектуальному діалогу на тему домінуючих уявлень і позицій щодо ЄС і європейської інтеграції як в Україні, так і за її межами.